Papírový den 22.5.2018

Spolek rodičů V Remízku pořádá V ÚTERÝ 22. 5. 2018 od 7:15 - 8:00 hod sedmnáctý PAPÍROVÝ DEN. PAPÍROVÝ DEN je soutěž ve sběru papíru pro všechny třídy FZŠ a MŠ Barrandov II. Děti mohou odevzdávat svázané balíky sběrového papíru v uvedený den ráno před začátkem vyučování. Sběr bude probíhat U RAMPY JÍDELNY. Děti odevzdají balíky označené popiskou se jménem dítěte a třídou, kterou dítě navštěvuje. Po převážení odevzdaného papíru bude na popisky dopsána váha odevzdaného papíru, jednotlivá data se sečtou a bude vyhodnocena nejlepší třída. Tři nejlepší třídy budou odměněny dortíky. Na všechny třídy, které překonají hranici 200 kg, bude čekat drobná sladká odměna. (Pokud se chcete zapojit a pomoci sladké odměny pro děti napéct, ozvěte se mi, prosím.)

Odevzdávat je možné pouze papír, který sběrny vykupují. Je to kancelářský papír, novinový papír, časopisy a letáky. Sběr nesmí obsahovat např. obálky s okénky, znečištěný nebo vlhký papír, kartóny ani knihy.

Máte-li možnost nám pomoci a ulevit ranní dopravě před školou, můžete odvézt papír do sběrny po vlastní ose – viz příloha s návodem. Děkujeme!

Výtěžek z akce bude použit na plánované aktivity Spolku rodičů V Remízku.

manual_vlastni_odvoz_papiru_dosberny.pdf (700.41 KB)

View My
Stats

Kontakt:

V Remízku 7/919, 152 00 Praha 5

Email: osvremizku@seznam.cz
Číslo účtu: 2842536329/0800